Famílies delegades

Curs 2016-2017

Incloem la llista de famílies delegades d’aquest curs.

Remarcar que hi ha cursos on no tenen sots-delegats i alguns fins i tot no tenen delegats.

Els Pares Delegats i Sotsdelegats de les classes han estat escollits per la resta de pares i mares de la classe com a representats. Mantenim amb ells una relació de proximitat i col·laboració i estan directament informats de totes les tasques que realitzem.
Els delegats són una eina molt útil a l’hora de fer arribar informació a les famílies tant per l’escola com per a l’AMPA.

Famílies delegades

BRESSOL
Abelles Vanessa Garó
Abelles
Formigues
Cargols
Erugues
INFANTIL
P3 A Gerard Manau / Muna
P3 B  Vanesa Iannaci
P4 A  Luisa Castilla
P4 B  Anna Boza
P5  Ana MªOliva
PRIMÀRIA
1r. Primària A
1r. Primària B  Maria José Sánchez Medina
2n. Primària  Anna Boza
3r. Primària A  Isidro Martín
3r. Primària B  Laura García
4t. Primària A  Marta Viñals Miralles
4t. Primària B  Isabel Castaño Elorza
5è. Primària A  Ana Seijas
5è. Primària B  Cristina Navarro
6è. Primària A  Ariadna Cardona
6è. Primària B  Família Vidal Madrigal
ESO
1r. ESO A  Ana Garriga
1r. ESO B  Anna Ribas
2n. ESO A  Mònica Andreu
2n. ESO B  Teresa Les
3r. ESO A  Anna Ribas
3r. ESO B  Carme Arnau
4t. ESO A  Lissette Handal
4t. ESO B  Katy Cepas
BATXILLERAT
1r. Batxillerat A  Guiomar Ferrer
1r. Batxillerat B  Francesc Brullas
2n. Batxillerat A  Consuelo Martínez
2n. Batxillerat B  Pilar Martín

Famílies sots-delegades

BRESSOL
Abelles
Formigues
Cargols
Erugues
INFANTIL
P3 A  Raquel Garcia / Àlex Quispe
P3 B  Jordi Oliver
P4 A  Guillem Hernandez
P4 B  Mar Sancho
P5  –
PRIMÀRIA
1r. Primària A
1r. Primària B  Marisa Villanova Dominguez
2n. Primària  Mar Sancho
3r. Primària A  Mónica Astor
3r. Primària B  Mónica Astor
4t. Primària A  Sandra Pérez Solsona
4t. Primària B  Teresa Les
5è. Primària A  Claudia Rojas
5è. Primària B  Gemma García Ruiz
6è. Primària A  Esther Urrutia
6è. Primària B  Família Cerviño Sánchez
ESO
1r. ESO A  Clara Cendra
1r. ESO B  Yolanda Fajardo
2n. ESO A  Katy Cepas
2n. ESO B  Lourdes Vidal Ribas
3r. ESO A  Antonia Romera
3r. ESO B  Mercè Royo
4t. ESO A  MªRosa Molons
4t. ESO B  Lourdes Vidal Ribas
BATXILLERAT
1r. Batxillerat A  Glòria Viñals
1r. Batxillerat B  Dora Giralt
2n. Batxillerat A  –
2n. Batxillerat B  Anna Ferrer