Famílies delegades

Curs 2016-2017

Incloem la llista de famílies delegades d’aquest curs. També incloem els coordinadors de cicle, membres de l’AMPA.

Remarcar que hi ha cursos on no tenen sots-delegats i alguns fins i tot no tenen delegats.

Els Pares Delegats i Sotsdelegats de les classes han estat escollits per la resta de pares i mares de la classe com a representats. Mantenim amb ells una relació de proximitat i col·laboració i estan directament informats de totes les tasques que realitzem.
Els delegats són una eina molt útil a l’hora de fer arribar informació a les famílies tant per l’escola com per a l’AMPA.

Coordinadors de cicle

Bressol Gerard Manau
Educació infantil Gerard Manau
Primer cicle primària Marisa Villanova
Segon cicle primària Mónica Andreu
Tercer cicle primària
ESO
Batxillerat Anna Ferrer

Famílies delegades

BRESSOL
Abelles
Formigues
Cargols
Erugues
INFANTIL
P3 A  Laura Lloria
P3 B  Vanesa Iannaci
P4 A  Luisa Castilla
P4 B  Anna Boza
P5  Ana MªOliva
PRIMÀRIA
1r. Primària A
1r. Primària B  Maria José Sánchez Medina
2n. Primària  Anna Boza
3r. Primària A  Isidro Martín
3r. Primària B  Laura García
4t. Primària A  Marta Viñals Miralles
4t. Primària B  Isabel Castaño Elorza
5è. Primària A  Ana Seijas
5è. Primària B  Cristina Navarro
6è. Primària A  Ariadna Cardona
6è. Primària B  Família Vidal Madrigal
ESO
1r. ESO A  Ana Garriga
1r. ESO B  Anna Ribas
2n. ESO A  Mònica Andreu
2n. ESO B  Teresa Les
3r. ESO A  Anna Ribas
3r. ESO B  Carme Arnau
4t. ESO A  Lissette Handal
4t. ESO B  Katy Cepas
BATXILLERAT
1r. Batxillerat A  Guiomar Ferrer
1r. Batxillerat B  Francesc Brullas
2n. Batxillerat A  Consuelo Martínez
2n. Batxillerat B  Pilar Martín

Famílies sots-delegades

BRESSOL
Abelles
Formigues
Cargols
Erugues
INFANTIL
P3 A  Gerard Manau
P3 B  Jordi Oliver
P4 A  Guillem Hernandez
P4 B  Mar Sancho
P5  –
PRIMÀRIA
1r. Primària A
1r. Primària B  Marisa Villanova Dominguez
2n. Primària  Mar Sancho
3r. Primària A  Mónica Astor
3r. Primària B  Mónica Astor
4t. Primària A  Sandra Pérez Solsona
4t. Primària B  Teresa Les
5è. Primària A  Claudia Rojas
5è. Primària B  Gemma García Ruiz
6è. Primària A  Esther Urrutia
6è. Primària B  Família Cerviño Sánchez
ESO
1r. ESO A  Clara Cendra
1r. ESO B  Yolanda Fajardo
2n. ESO A  Katy Cepas
2n. ESO B  Lourdes Vidal Ribas
3r. ESO A  Antonia Romera
3r. ESO B  Mercè Royo
4t. ESO A  MªRosa Molons
4t. ESO B  Lourdes Vidal Ribas
BATXILLERAT
1r. Batxillerat A  Glòria Viñals
1r. Batxillerat B  Dora Giralt
2n. Batxillerat A  –
2n. Batxillerat B  Anna Ferrer